shopping_cart 0
+371 220 955 95
  • LVkeyboard_arrow_down
+371 220 955 95
  • LVkeyboard_arrow_down
Centrometal GAISS-ŪDENS Siltumsūknis TOPLINE Mono 12 kW Trīsfāžu
Kods: 88060140Pēc pasūtījuma
4907.76 EUR 6134.70 EUR
- +

Centrometal gaiss-ūdens siltumsūknis ir pilnīgi automatizēta sistēma apkurei, kondicionēšanai un sanitārā (krāna) ūdens sagatavošanai. Šī iekārta paredzēta uzstādīšanai dzīvokļos, dzīvojamajās mājās u.c. ēkās, kurās iekštelpu apsildei tiek izmantotas siltās grīdas, radiatori u.c. zemas temperatūras ūdens apsildes iekārtas.
Centrometal siltumsūkņi piedāvā efektīvu enerģijas ietaupījumu.

Mono ārpustelpu bloks uzņem siltumu no āra gaisa un caur ūdeni pārnes to uz šķidruma modulī esošo siltumnesēju, lai apgādātu ar siltumu iekštelpu daļu. Uzsildītais siltumnesējs cirkulē caur apsildes ierīci (piemēram, grīdas apsildi, radiatoriem, ventilācijas siltummaiņiem, kā arī mājsaimniecības karstā ūdens tvertnes iekšējo spirāli).

Mājsaimniecības ūdens tvertne tiek izmantota, lai nodrošinātu karsto ūdeni sadzīves lietošanai. Karstais ūdens no Mono bloka caur iekšēju spirāli atdod siltumu tvertnē esošajam ūdenim, un ūdens šajā tvertnē tiek uzsildīts. Parasti mājsaimniecības ūdens tvertnē ir papildu elektriskais sildītājs.

Lietotāja interfeiss ar signālu vadu ir savienots ar Mono bloku, tas galvenokārt tiek lietots šī bloka ieslēgšanai/izslēgšanai, režīma iestatīšanai, temperatūras regulēšanai un taimera iestatīšanai.

Centrometal GAISS-ŪDENS Siltumsūknis TOPLINE Mono 12 kW Trīsfāžu
Centrometal GAISS-ŪDENS Siltumsūknis TOPLINE Mono 12 kW Trīsfāžu
Piegādes noteikumi:
Piegāde notiek 1-5 dienu laikā. Sūtījumiem no 1500€ - piegāde bezmaksas. Sūtījumiem līdz 1500€ - piegāde 15€
Maksājuma iespejas:
Preci ir iespēja apmaksāt ar maksājuma karti, pārskaitījumu, skaidrā naudā un ar karti veikalā.